Aluroll

Sertifikati Kompanije

Preuzmite

Aluroll
1 izvršilac

ŠEF MAGACINA I PROIZVODNJE

Aluroll d.o.o. Batočina oglašava potrebu za zapošljavanjem u poslovnoj jedinici Beograd: ŠEF MAGACINA I PROIZVODNJE

1 izvršilac

Opis posla:

Uslovi:

Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka.

Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

Vašu biografiju sa fotografijom možete slati na e-mail adresu

karijera.bg@aluroll.rs  sa naznakom PRIJAVA ZA ŠEFA MAGACINA I PROIZVODNJE

Kontakt osobe: Dragana Zlatković - +381 64 644 9632

                           Zoran Spasov - +381 64 641 6063

www.aluroll.rs koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja, politikom privatnosti i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

x